| xxxXStefanXxxx a întrebat:

Buna!
Ați comandat vreodata de pe EMag.com?
Eu as vrea sa comand tellefonu` dual-sim allview F2 crony.
Am fazut la Koyos un de 323 ron.si la Altex 300 ron. iar la EMag 290 ron.si la Allview cu 299 ron.si mi se pare mai convenabil de la EMag... vreau sa stiu daca est un sit de incredere...Am 15 ani, deci cred ca intelegeti de ce ma tem,,,

Ms.

Răspuns Câştigător
| kurinkita a răspuns:

Emag e unul din cele mai respectabile eshop-uri din Romania. Nu am avut niciodata probleme cu ei, sunt prompti, iti trimit produsul repede si sunt de incredere.

3 răspunsuri:
| ApofissPapaya a răspuns:

Buna, daca inteleg, Koyos si Altex sunt in orasul tau? Daca sunt in orasul tau ar fi mai bine, deoarece nu primesti sigur teapa, si il poti incerca, sa verifici daca merge. Daca nu, nu stiu daca ar trebui sa iti fie teama, sunt site-uri destul de serioase. Cauta pe Google sa vezi daca cineva a mai comandat telefoane de la ei.

| Genela a răspuns:

Buna. Am comandat mai multe lucruri de pe e-mag si este unul dintre cele mai serioase site-uri ce privesc shopping-ul online. Dar nu uita sa ceri sfaturi si parintilorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din experienta pot sa-ti spun ca este un site de incredere, in spatele eMAG nu este doar un site ci oameni care datorita faptului ca au fost seriosi au ramas lideri pe piata IT din Romania.
Expedierea produselor se face in circa 24 de ore prin curier rapid care este gratis, te suna curierul cu circa 10 minute sa ajunga la usa ta.
De asemenea poti returna in circa 10 zile produsul daca nu esti multumita de el fara nici-o explicatie ori poti sa ceri sa fie inlocuit, singura conditie este sa nu defectezi produsul, ambalajul si sa le inapoiezi functionale.