| Andraa177 a întrebat:

A început să mi placa de un băiat de la mine din oraș
Este de la altă școală.L-am văzut prima oară săptămânile trecute la meciurile de handbal, el fiind portar
Și mna. i-am dat add pe Facebook și un like la profil, dar nu s-a mai întâmplat nimicrolling on the floor
Și am făcut și un cont fake la cat de disperată sunt rolling on the floor și acolo am vorbit și i am zis că am 14 ani și că sunt din București, dar după i am zis că am fost sa susțin școala mea la meciul de handbal și acum știe că s de la școala 1 și că sunt și din oraș cu el. și după i am mai zis că: am fost și la meciurile voastre. poate îți faci vreo idee, iar după mi s-a închis contul nu definitiv din cauza că mna. poza fake ..idk. chestii.și n am apucat sa vad ce mi-a scris și acum chiar nu știu ce să fac pentru că sigur o să zică la școală si o să mă fac de râs rolling on the floor) pentru că orașul e micuț.
Acum mă gândeam să i trimit o poza cu "la multi ani, Romania! ❤❤" Ca poate facem conversație.dar tot ar fi riscul sa și dea seama..eu oricum o să neg despre contul ăla, dar știe că am fost la meciuri și mda.îmi dați niste idei cum sa procedez? A da.și încă ceva ..sta cam departe de oraș din ce am văzut pe harta până sa nu mai aibă snap și nu cred că iese foarte des..sau iese, dar nu pe centru și n avem cum sa ne întâlnim așa mereu..mna. deci? Ce sa fac rolling on the floor))) dau funda oricum

Răspuns Câştigător
| DarthRevan a răspuns:

Daa happy incearca, ideea e ca ar trebui sa-ti dai seama daca te place, totul e sexual, eu daca vorbesc cu tine si esti frumoasa si eu sunt frumos pentru tine, sunt sigur ca o sa ne placem si o sa radem ca doi prostovani.Asta e ideea, deci baiatul asta de care vorbesti tu, asigura-te ca te place fizic si ca e atras!

| Andraa177 explică (pentru DarthRevan):

Da..mersi=) am vorbit cu el si acum stie ca l plac, iar el m-a intrebat daca am prieten..acum sa vedem ce se mai intampla. rolling on the floor

4 răspunsuri:
| anamaria82726 a răspuns:

Ce situatie complicatalaughing nu ar trebui sa ii zici neaparat la multi ani Romania...e ciudat. Nu stiu ce sa zic... poate e ciudat dar de ce iti este rusine sa ii zice,, ce mai faci,, o sa si dea seama ca esti interasata fii directa. Eu tot asa m-am cunoscut cu iubitul meu, vorbeam pe un cont falslaughingdupa vreo doua luni tot i am zis ca eram eu si a raslaughing

| DoctorulManhattan a răspuns:

Eu zic sa astepti vreo saptamana doua si sa ii scrii dupa aceea de pe contul tau adevărat. Vorbeste cu el si vezi cum decurge conversatia. Dă-i apropouri ca sa va întâlniți undeva si daca nu isi da seama invita-l tu undeva (nu e nici o rusine). La meci bănuiesc că au fost mai multe fete deci nu o sa isi dea seama ca tu ai fost cea cu contul fals. Si daca totusi o face, mai bine recunoaște decât să îl minți ca altfel te adancesti si mai mult in minciuniwinking bafta

| kermit1312 a răspuns:

Nu te faci de ras... ii poti trimite de pe contul tau ceva legat de la multi ani Romania, vezi ce iti raspunde si daca pare interesat de discutie...pt inceput poti gasi orice subiect,( nu ii zici din prima ca il placi ) mai intai vezi cum se poarta el cu tine si etc
daca vezi ca nu da semne sa te placa asta e, macar ai incercat