| WhatHappen a întrebat:

A,, intrat" in vorba oare cum fosta/actuala iubita. Nu am mai vorbit cu ea de vreo aproape 4 luni, adevarul e ca am stat numai cu gândul la ea. Adică o plac si acum. Faza e ca ultima data ne-am certat, a ieșit sa zicem 'urat. Din câte știu nu și-a găsit 'prieten, credeți ca mai are sentimente pentru mine? Adevarul e ca tot din cauza mea ne-am certat, ca am fost 'PROST nu mie Rușine sa recunosc asta, si am mințit-o ( cred ca intrase Antihristul in mine, meritam niște 'canoane.) Cel mai nașpa e ca ea a plecat nu mai e in Ro, vorbesc mai mult pe Facebook cu ea, dar nu e un obstacol treaba asta... Ofer funda din Gold celui ce ' își face mila si de mine ' laughing)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unde s-a mutat? Asa pot sa iti dau mai multe sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii scrii ca iti este dor de ea! Succes, fii un baiat adevaratwinking

| BeatriceBB a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa te gandesti bine pentru ca ea e la o distanta mare... Daca o placi atat de mult ar trebui sa o intrebi daca si ea te mai place. daca da totul o sa vina de la sine. Cu timpul poate se intoarce in Romania si o sa puteti continua relatia. Sper ca te-am ajutat