| Chimu_Carmelutza_1995 a întrebat:

Azi m-am certat cu bff-ul meu, si nu stiu ce sa fac.Hai sa va povestesc!
La un moment ea m-a chemat zicand ca daca nu m-a duc la ea se rupe prietenia dintre noi.O prietena s-a dus la ea(fosta bff) si a intrebat-o ce are.Fosta bff,hai sa ii zicem Ana,a zis ca stie ca eu am mintit, iar apoi a inceput si ea sa minta. Dupa ce a venit prietena aia la mine(ii spunem Maria)si mi-a spus ma tot intrebam cu ce o minteam.M-am dus la Ana si am intrebat-o acest lucru.Ea imi spune ca am mintit ca cica sutem Bff, si dupa a inceput si ea sa minta.Cand am auzit parca cerul cadea peste mine! Am avut ochii inlacrimati, dar ea nu.Se uita asa urat la mine! Apoi imi trag sufletul si ii zic ca eu nu am mintit ca ea e cea mai buna prietena a mea si am plecat.
Eu cu ea ne cunoastem de cand eram mici...deci ce spuneți sa fac?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sa te mai tii de capul ei sa-i repeti ca ea e cea mai buna prietena a ta, sa incerci sa-i lasi un mesaj sincer, lung si emotionant si daca tot nu te iarta, e fix problema ei.

| Chimu_Carmelutza_1995 explică (pentru Adry05):

Si prietenele mele mi-au spus sa fac asta, dar ma simt tradata...
A zis(intr-un mesaj)ca nu ma intereseaza pe mine ce face ea si ce nu face.

| Chimu_Carmelutza_1995 explică (pentru Adry05):

Ma simt tradata...intelegi?

| Chimu_Carmelutza_1995 explică (pentru Adry05):

Mersi,m-am impacat cu ea

4 răspunsuri:
| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

Tu spune-i tot ce simti despre legatura ce s-a creat intre voi. Aminteste-i de toate momentele frumoase petrecute impreuna, de momentele in care te-a ajutat, de momentele in care ea a fost langa tine si altii nu. Arata-i ca tii la prietenia dintre voi si ca inseamna foarte mult pentru tine. Poate are un moment greu in viata ei, incearca sa o intelegi. Daca nu merge, las-o o vreme, poate are nevoie de niste momente doar pentru ea, apoi mai incearca sa vorbesti cu ea. Daca nu, inseamna ca ea chiar nu tine/ a tinut la prietenia dintre voi. Bafta multa, sper sa va impacati. Funda?