| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

Bunahappy. a trecut ceva timp de cand nai mai intrat p aici da in finehappy. va rog sa mi dati sh mie niste mesaje frumoase de prietenie ca sunt in clasa a 8 a si trebuie sa scriem in album dar nu stiu ce sa scriu.chiar nu am nici-o ideebig grin.care puteti sa ma ajutati dati add dep3ndenta_de_tine.mersi multbig grin.kiss

Răspuns Câştigător
| obyk a răspuns:

Noi te ajutam cu cea mai mare placere

DAR

sa fii original este cel mai important aspect al vietii!
si mai ales in aceasta privinta!

Intra pe google, da cautare la expresia "mesaje de prietenie"
si vei descoperi o gramada.

astfel imaginatia ta se va imbogati si vei vedea ca si tu poti scrie unele originale, nu de alta dar vei fi mai multumita asa (-: