| cristina_1661 a întrebat:

A venit vara, si ma simt planta de canapea. sad Vreau sa ma apuc sa fac gimnastica, un sport, ceva, pentru ca mi-am iesit de tot din forma. crying
Cine imi poate spune cam ce exercitii ar trebui sa fac, care sa antreneze tot corpul, primeste fundita. >:

Răspuns Câştigător
| puffa_6346 a răspuns:

Apuca-te de innot sau poti sa mergi la strand dar sa mergi regulat, sa mananci sanatos! niste genoflexiuni si sa alergi cum zice yingwinking

2 răspunsuri:
| YoungSteve a răspuns:

Du-te si alearga 1 km pe ziwinking bft peace sign

| myutza a răspuns:

Sa faci in fiecare zi timp de 20 de zile sa faci cate o 100-200 de abdomene depinde cum poti uh adica nu poti 200 o sa faci o suta iar sa mananci multe frycte si sa bei apa plata sau cu lamaie si dupa ora 5-6 sa nu mai mananci nimica eu in fiecare zi fac 200 de abdomene si mananc ce tiam scris mai insus si am mai slabit oleaca oki daca mai ai nevoie de un sfat despre slabit zi-mi mie acti zic
te pup:*...tongue. L)...happy