| Black&White a întrebat:

Buna!
La vara vin in vacanta in Romania si as vrea sa fiu total schimbata(in bine bineinteles).
Vreau sa ma dezvolt mai repede, maine ma apuc de sport, fac exercitii pe bicicleta statica, abdomene.etc.exercitii pentru a-mi modela corpul.

Ce as putea face sa par mai schimbata?
Are ceva daca o sa dau alta forma spincenelor? Am doar 16 ani.

Va rog vreau idei. big grin

Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| hai_si_tu a răspuns:

"Crystyanr nu fi rau cu ea, nu a cerut decat o parere, daca nu o poti ajuta, mai bine taci." Poti sa-ti faci o schimbare la par, schimbati vestimentatia si incearca sa dai un sentiment pozitiv persoanelor din jurul tau si vei fi de nerecunoscut.

4 răspunsuri:
| Simonaaaaaaaa a răspuns:

Atitudinea, incearca sa fi o persoana cat mai placuta, sociabila si veselawinking, prinde bine la baietiwinking

| adryano_3550 a răspuns:

Fi tu insati

| crystyanr a răspuns:

Draga la varsta ta daca vrei sa fi schimbata în bine aici în Romania, dai cu bau in stanga si-n dreapta, du-te pe centura si ai sa te duci inapoi acasa asa de scchimbta de nu te mai recunoaste nici mamam natura! Astai adevarata realitate a vietii aici in romania! Sa nu crezi ca in romania umbla cainii cu covrigi-n coada! Doar daca nu cumva esti un Becalii sau un mare ștab in politica de fura fara pic de nerusinare.

| alexutz_2215 a răspuns:

Pai stilul vestimentar te schimba look ul vezi tu te descurci o freza new o haina new sport si sport si esti super! bafta!