| Cristina_Andreea_1998_zbX8 a întrebat:

Aș vrea să mai slăbesc la picioare, ce exerciții îmi recomandați?
Fundiță!

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da-te cu rolele love struck ajuta foarte foarte mult,asculta-ma stiu ce vorbesc, eu asa am reusit, dar daca nu ai fa jogging, sari cu coarda, genoflexiuni, exerciti pentru picioare...
*-*

5 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii!
Genoflexiuni si alimentatie sanatoasa.big grin
Bafta!

| Sadop a răspuns:

Alergatul, sariturile si nu in ultimul rand mersul cu bicicleta! happy

| Riderx1 a răspuns:

Alergatul

| ToxicLollipopx a răspuns:

Exercitii de sport, alergat, ciclism.

| Adrii002 a răspuns:

Pai..alimentatia e foarte importanta..Adica degeaba faci exercitii daca mananci la fast food. Si ca exercitii poti face: ridicari la 90 de grade, alergat, mersul pe o bicicleta.happy