| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

Aceasta este bicicleta cu care tot v-am frecat la cap:) http://i.imgur.com/mV4ua.jpg. Întrebări :D 1# Cum o pot vopsi (adică sa dau toate piesele jos și sa le re-asamblez corect) 2#Ce "tricks" as putea face cu ea.:D

2 răspunsuri:
| ILoveMyFriendsSoMuch explică:

De când am pus întrebarea, oricum am învățat sa fac hop-ul acum încerc bunnyhop-ul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie dusa la vopsitorie de bike, ei stiu tot nu costa mult, trick's* cu un mountain nu prea poti sa faci decat sa faci bodyjump si sa te ridici/mergi intr-o roata alt ceva nu prea.