| Condel_Ionut_2003 a întrebat:

Am o întrebare:
Cadrul de la bicicleta mea este puțin zgâriat
Unde l-as prea vopsi profesional?
Adică sa îmi si scrie si ceva pe el ...de ex Curbe, Scott, Trek
In Tg Jiu este vreun loc unde as putea-o vopsi si cam cat costa (~)

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Te costa mult ma putin sa-ti pui un atibild, pe alacul tau! cu multa atentie, ca sa nu ramana bule de aer sub el! degreseaza bine zona unde vrei sa lipesti abtibildul, apoi spala cu atentie solutia de degresare. umezeste foarte putin cadrul inainte de aplicarea abtibildului