| BiAnCaIoAnA2000 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru fete. Am 12 ani si nu mi- a venit menstruatia. De cateva luni imi curge un lichid alb si lipicios. Uneori sim ca trebuie sa fac pipi si cand ma duc la baie nu curge nimic. Asta inseamna ca trebuie sa imi vina menstruatia?

Răspuns Câştigător
| alexandru231451 a răspuns:

Aia e sperma si inseamna ca i fost ****a

3 răspunsuri:
| BiAnCaIoAnA2000 explică:

Mda...sa stii pentru cultura ta generala nici macar n- am fost vreodata impreuna cu un tip, asa ca voi raporta un caracter irelevant pentru raspunsul tau.

| xAnkaax a răspuns:

Si mie la fel laughing
Dar iti vine stai linistitalove struck=Fundabatting eyelashes?
P.S Da trebuie sa-ti vina:*

| BiAnCaIoAnA2000 explică (pentru xAnkaax):

As vrea sa- ti dau tie funda dar i- am dat celuilalt deoarece mi- a venit e- mail de la TPU ca daca nu dau mai repede funda imi vor sterge contul.Mersi poentru raspuns:*♥