| Beny_3119 a întrebat:

Buna acum 2-3 saptamani m-am certat cu cele 2 prietene ale mele imi erau ca niste surori iar acum ele ma ignora complet ce sa fac? ca ele au zis ca nu o sa mai fim nikodata pretene

4 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Vorbeste cu ele si cere-le scuze. Chiar daca nu e vina ta.

| rockelle75 a răspuns:

Bună, Sabina.
Nu ne-ai zis din ce motiv te-ai certat cu cele două prietene ale tale.
în orice caz, cere-le scuze si spune-le că nu ai vrut să faci aşa ceva, poate te vor ierta. Spune-le ce simţi din suflet, altfel nu ştiu cum să te ajut.
O seară plăcută.
Pa, pa.

| Dianafamous a răspuns:

Deci si eu sunt certata momentan cu 2 dintre prietenele mele laughing)
tocmai acum de craciun. dar sa stii ca si eu inainte eram la fel ca tine ...cand ma certam plangeam, sufeream pana cand m-am certat cu o prietena si m-am hotarat sa nu ma mai rog de ea sa o las in pace.am stat ceratate vreo 4 lunirolling on the floor) si nici nu-i mai simteam lipsa.In timp ce am fost certatata cu ea am cunoscut-o pe actuala mea "cea mai buna prietena" iar cu fata aceea m-am impacat dar nu mai suntem prietene. doar amice big grin
Asa ca lasa timpul sa rezolve. incearca sa-ti faci alta prietena si ai sa vezi ca o sa se rezolve. ele fac asa pentru ca sunt 2 si u esti una dar daca ai sa-ti faci o prietena poate o sa se razgandeasca sau poate o sa va lase in pace si o sa fiti doar voi 2 prietene :d
Muuuuuuuuuulta bafta :*

| Beny_3119 explică:

Pai motivul ee cam foarte rau... dar intr-un fel este vina mea...ca una dintre ele acum vb dar nu mai suntem ca inainte ce sa fac?