| NaruxSaku a întrebat:

Cum pot sa fac niste colege care sunt ffffffffffffffffffffffffff bune prietene (cam ca doua surori, nedespartite) sa se certe ATAT de rau incat sa nu-si mai vorbeasca niciodata? Ca pe mine ma ignora TOTAL si cu una dintre ele pana s-a imprietenit cu X am fost BFF dar acum abia daca suntem amice...

2 răspunsuri:
| Lolololalali a răspuns:

Avand in vedere ce ganduri "malefice" ai, cred ca nu prietenia celor doua v-au facut sa va departati una de cealalta.
Daca sunt prietene cu adevarat, nu poti face nimic, ba chiar iti poti face rau tie, pentru ca atunci cand vor afla ce aveai de gand sa faci, nu vei mai fi nici macar amica lor.
Incearca sa te apropii din nou de ele, de ambele!
Si fara astfel de planuri! laughing

| moji a răspuns:

De ce incerci sa bagi discordie? Treci peste si incearca sa-ti faci alte prietene.