| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Acum 2 ani am stat cu un baiat si m-am despartit de el brutal. chiar obraznic din partea mea(i-am dat papuci fara sa-i dau vreo explicatie dc). Adevaruleste ca nici eu nu stiu dc l-am respins.insa ce ceva vreme imi e foarte simpatic chiar fermecator.
Nu am cum sa-i spun de sentimentele mele pentru el deoarece noi de 2 ani de zile nu vb nici macar un "buna"nimic, zero!
Avem pr comuni si chiar varul sau este in clasa cu mine...
Cum as putea sa ma apropii de >el? Tinand cont ca e mai smecheras ( fumeaza de drogat sincer nu stiu. vb urat cateodata)nu stiu cum sa ma apropii de el mi-e frica de-o respingere. Mi-e frica ca roata se va intoarce.
Va marturisesc ca acum cateva zile am facut rost de nr lui si m-am dat drept o fata din cartierul lui. pe care el nu o cunostea. faza e ca nu stiu cum. dar mi-a spus ca nu ma crede. si ca nu sunt din pedagogic( asa cum il mintisem eu.) si ca nu am 17 ani ( eu am 14) si mi-a aspus ca-s din 7 si ca stie sigur cine sunt insa nu a vrut sa-mi dezvaluie numele care-l banuia insa m-am certat cu el in telefon si mi-a inchis ( nici pana in acest moment ca i-am recunoscut ca sunt in sc cu el si tin de minciuna cum ca as fi din cartierul noi etc aseara s-a intamplat tot si de atunci pana in prezent nu l-am mai sunta!)

Help. ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Ms mult. evident fundoi!love struck

1 răspuns:
| Smekerita_8784 a răspuns:

Baietilor rai le plac fetele bune)). incearca sai fii prietena deocamdata, vorbeste cu el de parca n-ar fi fost nimic-"ce faci? "