| Diavolulestefemeie a întrebat:

Acum 2 luni mie mi-a venit stopul pe 31 si m-a tinut si pe luna trecuta...asa si luna trecuta nu mi-a venit pe 31 iar s-ar putea sa fiu racita?

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Nuoh go on
El nu vine niciodata regulatoh go on
Nu te sperialaughing. Stai linistitaoh go onhappy. Nu enimic grav daca ai nasul infundat esti racitalaughing. Ori cum nu uita ca "Nu vine niciodata regulatstraight face"
Fuundalove struck?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Hmm. Daca ai intretinut relati sexuale pana in acest timp este posibil sa fie puradelu laughing nu sh sigur nu-s fata :p

| Pyssaa a răspuns:

Nu... mi s`a mai intamplat si mie... poate esti insarcinata

| Diavolulestefemeie explică:

A da am uitat sa spun Am 14 ani si sunt inca virgina rolling on the floor mai am timp big grin