| Crisssa25 a întrebat:

Gen ultimul act sexual l-am avut luna trecuta si la aproximativ o saptamana mi-a venit stopul, iar luna aceasta imi intarzie... este ceva sau doar am racit?

5 răspunsuri:
| macintosh a răspuns:

Buna
Nu are treaba vreo raceala. sunt foarte slabe sansele ca tu sa fi ramas. Trebuie totusi sa mentionezi daca a fost contact protejat sau nu. E normal sa intarzie deoarece esti inca tanara si dureaza sa se regleze

| Crisssa25 explică (pentru macintosh):

Mmm... da, dica am inceput actul neprotejat si ulterior pana sa se termine si-a pus prezervativul...

| macintosh a răspuns (pentru Crisssa25):

Stai linistita, esti in siguranta. Te pup si relaxeaza-te ca nu ai absolut nimic.

| Crisssa25 explică (pentru macintosh):

Multumesc♥️

| Urmom2003 a răspuns:

Iresponsabil