| ana2205 a întrebat:

acum 2 saptamani am rupt oglinda de la masina si nu i-am spus tatei, el a venit de 3 zile acasa si inca nu a observat dar nu stiu cat timp va mai dura pana isi da seama...ce ar trebui sa fac, sa ii spun eu sau sa-l las sa afle singur ( cand va afla va face un mare scandal)?

10 răspunsuri:
| ana2205 explică:

De fapt suportul are o gaura... oricum o sa se supere, e genul de om care tipa pentru orice nimic, ma gandesc, poate va fi mai putin suparat daca ii spun eu?

| σκμ a răspuns (pentru ana2205):

Normal! Greșeala recunoscută e pe jumătate iertată! Îți sugerez să-i spui.Fie vorba între noi țipă vreo 5-10 minute după uită laughing

| express11 a răspuns:

Mai bine spune-i tu.

| Axys a răspuns (pentru express11):

Asa e cel mai bine sa spuna el decats a afle tata lui

| Axys a răspuns:

Mai bine spune-i inainte decat sa afle singur.

| Axys a răspuns:

O sa i treaca lui supararea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu-i spui, şi el la rândul lui, când va afla, va compensa ruptul oglinzii cu ruptul a câtorva oase şi membre, plus a încă câtorva piese ale maşinii.

| σκμ a răspuns:

Salut! Nu-ți fie frică, no să-ți facă nimic pentru o oglindă de 20-30 lei.

| George8916 a răspuns:

Ma gandesc cum ai reusit laughing, poate daca ii spui ca a fost din greseala nu va face scandal laughing

| Dya7788 a răspuns:

Vorbeste cu el: fa-i o cafea sau un ceai si discutati calm, il rogi sa te ierte si sa se calmeze

Funda?