| restuleistorie a întrebat:

Buna
acum 3 saptamani m-am indragostit de o fata eu am 15 ani si a 14
mama ei si cu mama mea au fost la acelasi liceu iar acum o luna sau reintalnit si au iesit impreuna
am fost si eu fata ei si cat mamele noastre se plimbau prin mall noi am ramas la un film la cinema dupa am fost la ea acasa si am ramas peste noapte acolo (mentionez ca si mama mea si mama ei sunt despartite de sot) toate bune si frumoase dar a doua zi numai la ea ma gandeam i-am trimis mesaje am incercat s-o sun dar nu raspundea
i-am spus ca m-am indragostit de ea, ca numai la ea ma gandesc si ca vreau s-o vad
dupa o saptamana am fost din nou la ea dar nu am avut curaj sa-i spun in fata ca o plac
a doua zi cand mama ei era la servici am fost la ea cu un buchet de trandafiri dar nu a raspuns asa ca i-am lasat la usa
mai pe seara ma suna si-mi multumeste pentru flori dar imi spune ca nu vrea sa aiba o relatie momentan
eu i-am spus ca numai la ea ma gandesc iar ea m-i-a spus s-o uit
eu i-am spus ca nu pot atunci mi-a spus bine mai vorbim
am intrat de pe contul de facebook al unui prieten sa vad ce gandeste si am intrebat-o daca ma place si a raspuns nu chiar
eu o plac mult de tot si numai la ea ma gandesc zi si noapte
ce sa fac sa renunt si sa incerc so uit (dar cred ca va fi imposibil) sau sa-i trimit in continuare mesaje si s-o vizitez in continuare?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Invit-o la Film si incearca sa o Impresionezi cu ceva.Cumpara-i un Cadou si pentru ca tot se apropie Ziua Iubirii incearca sa o Invitii la o cina Romantica. daca o Sensibilizezi o sa fie a ta dar mai insisita ca asa e Bine.

4 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Asa dupa 3 saptamani, i-ai spus c-o iubesti? Ba da e rapida lumea acum.Mie mi-a trebuit un an sa fiu convins sa spun cuvintele alea.La problema ta, aia nu place la tine.

| luanaoana99 a răspuns:

Nu mai insista daca nu te place ..nu prea ai ce face in conditiile astea deci uit-o..iti spun din experienta ..va fi mai rau pentru tine daca o mai stresezi crede-ma. Lasa-i putin spatiu daca se va razgandi va incerca sa te contacteze.

| Andree_Antonia_1990 a răspuns:

Nu te dat batut. Poate se va razgandi.

| alex253228 a răspuns:

Sall eu zic sa nu te dai batut asa de repede daca o placi lupta in comtinuare