| elixir23 a întrebat:

Acum aproape o luna, am incercat si eu etnobotanice. Nu s`a intamplat nimic rau doar ca saptamana aceasta ma vor duce parintii la analize si nu vreau sa afle. Nu ma duc pentru ca suspecteaza ceva ci pentru ca ma simt eu putin rau. Deci cum stiu daca acestea se confirma pe fisa cu rezultate de la analize? Sau cum pot ascunde aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Maximamspusiara a răspuns:

In primul rand etnobotanicele raman in sange 1 saptamana. Ele pot fi eliminate mai rapid numai daca faci sport (prin transpiratie) sau bei muuulta apa. Oricum ele trec peste o saptamana, mai bine zi asa parintilor ca faci anilizele saptamana viitoare si totul o sa fie bine.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dana211 a răspuns:

Nu iti iese nimic la analize pentru ca alea ti-au iesit deja din corp deci stai chill

| AAlinaaa a răspuns:

Te poti preface ca te simti mai bine thinking, dar nu cred ca o sa iti iasa alea la analize, ca doar ai consumat acum o luna.

| RazvanAttilaRus a răspuns:

happy cine te-a pus sa consumi? oricum minciuna are picioare scurte.mai bine le spui dinainte, nu te desfineaza asa rau daca le zici din timp laughingwinking spune-le, esti copilul lor, nu te-or omora