| shikari a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare foarte seriosa. Acu o luna si ceva, maxim 2 m-am apucat sa fumez etnobotanice, si am fumat aproape in fiecare zi, am mai facut si cateva pauza de 2-3 zile, de mai multe ori. Si maine trebuie sa ma duc sa-mi fac analizele, este posibil sa-mi iasa la analize ca am fumat etnobotanice?
Dau funda si voturi la cel care ma lamuresti si care este adevarat.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu faci analize specifice pentru descoperire de narcotice nu o sa iti gaseasca

1 răspuns:
| Pepsy92 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu are nici o legatura cu sangele.