| Calypso1234567890 a întrebat:

acum cateva minute am intrat sa vad ce a mai postat o persoana pe instagram.si din greseala iam dat like.Dar imediat dupa am vazut gafa si mi-am luat inimioara.Persoana aceea va primi notificare ca eu i-am apreciat poza?

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Daca ti-ai luat inimioara inainte sa fi vazt ea, este ok, daca a vazut, asta este. happy Bafta!

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Nu, nu va vedea notificarea daca ti-ai luat inimioara

| madalinfindrihan a răspuns:

Daca nu a vazut inainte sa iti iei inimioara inapoi nu este nici o problema nu a vazut.