| Iulianaiuli78 a întrebat:

Bună,acum câteva zile am observat că el nu mai este într-o relație, era de aproape 4 ani... oare mai sunt șanse să se întoarcă la mine? Păreri? S-au mai despărțit si anul trecut și după a vrut ca eu să fiu iubita si viitoarea lui soție...dar el s-a împăcat cu ea fără să știu, pe ascuns (dar a zis ca nu mai vrea să audă de mine pentru că din cauza mea s-a afla totul si ea a aflat totul de la mine).
Il mai căutăm catodată, el era cu ea, mă ignora si cateodată când ne certam mai punea si story-urile triste...
Păreri? Mă mustră conștiința cateodată că poate s-au despărțit si din vina mea.

Răspuns Câştigător
| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Stii cum este situatia ta? Ca atunci cand ai dai cuiva bani imprumut, respectivul nu ti-i mai inapoiaza dar. cu ocazia urmatoare, cand iti mai cere, tu iar ai dai bani.
Cum poti sa mai doresti sa fii cu cineva care s-a comportat asa? Crezi ca nu o sa se repete? Si daca, prin absurd, o sa fie cu tine. oare ai chef ca, la batranete, cineva sa-ti reproseze ca ai fost asa sau altfel?

| Iulianaiuli78 explică (pentru Voinescu_Catalin_):

Ce bine le zici...

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru Iulianaiuli78):

Va multumesc bre. Iti recomand si tie -- poate nu ai vazut raspunsurile mele la alte postari --. sa o asculti pe Edith Kadar pe You Tube. De la ea stiu multe replici cretine, pe care le scriu pe aici! >P

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred si nici nu-ti recomand asa ceva, fiindca asta nu este genul de om pe care sa-l pastrezi, dimpotriva, este un curvar care inseala si minte si de astia este bine sa scapi definitiv, de el, nu sa-l vrei in viata ta.

| sierra1 a răspuns:

"el numai este într-o relație era de aproape 4 ani... oare mai sunt șanse să se întoarcă la mine? Părerii?"

ia legătura cu madam

https://vrajitoarea-hara.ro/? gclid=Cj0KCQjwj5mpBhDJARIsAOVjBdqhIihFzU5nzvs_G0HeXUFkHSlAwCJNC-M1WKeIBQn9tNh2QSyurOwaAo9AEALw_wcB

pese : la "Părerii" - scris de două ori așa, mai scoate și tu un "i" care-i in plus

| Iulianaiuli78 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc laughing) cred.