| Aysa19 a întrebat:

Acum cateva zile am vazut o melodie pe kiss tv, dar nu o mai gasesc adica nu-i mai stiu denumirea ei! Tin minte ca era cu una care mergea pe strada si isi dadea cate o haine jos... apoi era undeva cu o rochita albastra undeva unde era peisaj verde nsuh ce big grin...Nu sunt multe detalii dar imi placea melodia.Pls ajutati-ma.

1 răspuns:
| cool1 a răspuns:

Poate e jastin bieber! Are o melodie de genul asta dar nu stiu sigur daca e asa! Cauta pe youtube Jastin Bieber si vei gasi acolo! Iale la rand ca nu stiu exact cum se numeste.Bafta!