| rebeeecaa a întrebat:

Buna. Acum câteva zile o fata mi-o dat o crema iar eu pe moment nu mi-am dat seama ca nu trebuia s-o iau. M-am dat de 2-3 ori sa zicem cu ea, iar când le-am spus la ai mei au spus ca nu trebuia și poate sa fi făcut o vraja ceva, îmi este frica sa nu fi făcut și momentan am aruncat-o la gunoi. Nu știu cum as putea strica vraja sau să aflu daca a făcut?

Răspuns Apreciat de Editori
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Da,nu este ok să împrumuți creme dacă sunt pentru față, pentru că fiecare persoană are un total alt tip de ten și etc.
Cum te-ai simți dacă ai împrumută un obiect, lucru personal unei " fete" și după ea să ți-l arunce la gunoi doar pentru că așa i-au spus " părinții"?
Nu există vrăji, sunt doar mituri și atât.
Acum vezi cum faci să îndrepți lucrurile cu fata respectivă.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lumea evolueaza. Dar se pare ca unii ca tine, nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistita, ca NU exista vraji, alea-s in povesti.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu exista vraji, deci ai irosit produsul degeaba.Trebuia pur si simplu sa ii dai crema inapoi.Asa, nici tu nu ai folosit-o si nici ea nu o mai poate folosi.Nu e deloc de bun simt.

| Hyperion7 a răspuns:

Concepții limitate, învață să renunți la ele, te vor trage in jos cu timpul
Doar un sfat.

| VoidEternal a răspuns:

Maybe she's born with with.
Maybe it's Mama Omida...

| StoicAnalysis a răspuns:

Vraja? Nu exista vraji. Nu trebuia sa iei crema pentru ca e posibil sa nu fie compatibila cu tenul tau, nu ca ar fi vorba de vreo vraja. Spune-le parintilor tai ca nu suntem in anul 1400.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca un sfat: după ce cumperi ceva, orice obiect, stropeste-l cu apă sfințită. Așa se va curăța de toată negativitatea.

| LisaJulie a răspuns:

NU exista vrăji! Cel puțin nu pot face adolescenții vrăji! Nu mai crede în tot felul de prosti!