| lammaroby a întrebat:

acum ceva timp am cunoscut o fata, e cam timida dar incetul cu incetul a inceput sa vorbeasca cu mine. O plac mult si ea ma place dar niciodata nu vrea sa iesim, oare de ce? va rog ajutati-ma cu un sfat ceva big grin

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

E fff timida, cu rabdare si perseverenta vei reusi, traieste in carapacea ei si ie rusine probabil sa iasa din ea, nu cred eu ca te refuza pentru ca nu te place, daca era asa nu mai vb deloc cu tine, am dreptate?
bafta

2 răspunsuri:
| eme a răspuns:

Hmmm...chiar crezi ca te place atat de mult? atunci de ce nu vrea sa iesiti? poate nu vrea sa se afiseze cu tine, poate ascunde ceva.nu fi atat de sigur, lasa timpul sa mai treaca si incearca sa afli mai multe de la ea.bafta

| maryy_8191 a răspuns:

Poate ca nu te place.Totul e posibil. Dar se poate sa te placa, dar sa fie mai timida.