| Catarina a întrebat:

Acum ceva timp m am certat cu un prieten care m a placut (daca inca nu o mai face), de fapt, ne certam de la orice prostie si am incetat sa vorbim. Eu sunt intr o relatie cu altcineva si cred ca l a afectat. Inainte eram foarte apropiati iar acum, s a dus totul. M a invitat la majoratul lui dar cred ca din obligatie si nu vreau sa merg acolo si sa nu ma inteleg cu sarbatoritul. I am spus intr o zi ca mi e dor de el si sa vorbim, dar a crezut ca mi bat joc de el. Mi a facut sufletul praf. Recent m a intrebat daca vreau sa iesim sa vorbim, dar nu stiu ce sa zic. Ce sfat imi dati?

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ar trebui sa iesi cu elhappypentru ca il iubesti.nu trebuie sa fi orgolioasa, dar nu-ti bate joc nici de celalalt.