| misker a întrebat:

O fata de la mine din clasa ma place, iar eu,ca sa o amuz,ii mai faceam pe la spate semnul lui Piovaccari(Piovaccari e uun fotbalist care atunci cand da gol se bucura cantand din fluier cu degetele).La inceput fata s-a amuzat,dar astazi, s-a suparat dupa ce i-am facut semnul si mi-a spus ca nu trebuia sa fac asa n
eaparat ca sa o impresionez.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| LovelyKitty2 a răspuns:

Pai nu mai faci asta, si ii ceri scuze si promiti sa nu mai continui. Si daca o placi si tu poate se leaga ceva.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea stie ca tu o placi? Daca nu stie si tu vrei sa o impresionezi cu adevarat spune-i ce simti!