| anonim_4396 a întrebat:

acum un an m-am combinat cu un baiat, am tinut muult unul la altul, dar in vara am cazut la comun acord ca nu mai merge...mai ales pentru ca nu ne-am vazut si mai multe chestii. dar acum cand a inceput scoala am inceput sa ne vedem din nou si am inceput sa ne placem iarasi.
la inceput el nu prea ma baga in seama si eram suparata pentru ca eu tineam la el. acum el imi zice ca ma iubeste din nou, si stiu asta. dar sunt momente cand pur si simplu ma "plictisesc" de el, si nu vreau sa il vad, iar apoi brusc imi trece si iar mi se faace dor de el. se intampla des chestiile astea la mine.
nu stiu ce sa fac. m-am gandit ca e poate din orgoliu...ca nu vreau nici sa fie al meu, dar sub nici o forma al alteia. chiar nu stiu cum sa procedez, sa nu mai am "crizele" astea.

va rog sa ma ajutaaaatibatting eyelashes

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Adevaru chiar daca nu l recunosti este ca mai aveti sentimente unu l pentru celalalt,poate nu atat de puternice incat sa reluati relatia dar cel putin incercati sa fiti amici,, prieteni,, buni si ramane de vazut ce va mai fi