| Fluture a întrebat:

Bunahappy. Acum va deranjez deoarece o prietena are nevoie de ajutor, urgentcrying. Ea este in clasa a7a iar unui baiat diintr'a9a ii place de ea. Ea nu-l place pe el, insa tipul e foarte stresant. O suna.vine la scoala la ea, vine la ea pe strada.si o roaga sa fie cu ea.si tot asa. Ea vrea sa scape de el.insa nu stie cum. E obsedat de ea.Ma puteti ajuta? Va rog mult de tot. Dau funda :*

4 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Pai "prietena" ta sa-i zica ca nu doreste sa fie cu el, poate intelege respectivul... daca nu sa nu-l bage in seama si el va cedabig grin

| ReveuseKaari a răspuns:

În primul rând de ce i-a dat numărul ei de tel dacă nu vrea să fie cu el? Să îi spună clar că nu vrea să fie cu el, să îi dea ignore pe mess, să nu îi răspundă la apeluri şi să îl ignore la şcoală.

| LLO a răspuns:

happy pai sa se combine cu alt baiat pana ce cedeaza respectivu si asa poate isi da seama si el ca nu il place :d succes :*

| Andrreeubehs a răspuns:

Pai, o sfatuiesc.sa.l accepte macar, sa incerce, nu are nimic de pierdut, sa nu. l lase sa sufere. daca nu v. a merge, sa contiunue sa il ignore,. sau daca sufera dupa alt'cineva.sa.l consoleze! Sper sa va ajute:*.