| Loryoficial a întrebat:

acum vreo 2 luni am avut o relatie cu o fata dar numa vreo 1 saptamana si inca cateva zile...la inceput nu am prea vorbit. am trecut direct la sarutari si ne tineam in brate, ne purtam ca doi indragostiti!
dar deodata nu a mai vorbit cu mine si nici eu cu ea! si acum ne mai intalnim prin cartier si ne salutam si cam atat! oare ce a patit?:S

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întreab-o pe ea!
Pa, pa.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu te mai place. Daca vorbeati si voi cand erati impreuna, iti puteai da seama dinainte daca mai vrea sa fiti combinati. Dar voi cum nu comunicati deloc, ea s; a plictistit si gata.

| anaid a răspuns:

Pai scuza`ma ca te intreb dar asta numasti tu relatie? Orice fel de relatie se bazeaza pe comunicare dar la voi a fost ceva de genul eu sunt cu tine tu esti cu mine...ne pupam...ne tinem de manuta si cam atathappy ce vrei sa mai inteleaga si fata aia.eu una asi fi luat`o ca pe o aventura si cel putin in cazul meu. dupa o aventura nu ma mai intereseaza ce face celalalt cu viata luihappy inca ai noroc ca te mai baga in seamalaughing

| DragonFLoW a răspuns:

Cat de hilara situatia ta laughing macar ai obtinut ceva de la ea, macar ai intretinut relatii sexuale cu ea laughing daca nu tot efortul a fost in zadar. Daca inca mai vb cu tine poate te tine ca roata de rezerva laughing cand nu mai are cu cine o sa se bage iar in seama cu tine.

| ZeWsSs a răspuns:

Sia gasit pe altuhee hee