| Fetyza99 a întrebat:

adevarul este ca acum o luna i-am dat nr colegei mele verisorului meu, iar de atunci vorbeste in fiecare cu ea, dar problema este ca de cand a inceput sa vorbeasca cu ea a inceput sa vorbeasca urat cu mine, este nesimtit, vorbeste urat, nu-i pasa de nimic, vorbeste rastit cu mine, si ma minte intruna spune ca e suparat pe mine, dar numi spune motivul. Intro zi cand s-a certat cu ea m-a sunat si a vorbit frumos cu mine normal, dar dupa ce sau impacat a inceput iar. Si nu stiu cum sa fac sa-i fac pe ei doi sa se certe sau sal aduc pe el la normal.Deci sincer nul mai recunosc, el nu mai este verisorul meu pe care il stiu.

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Daca ai sa incerci sa-i faci sa se certe oricum la un momendat o sa se impace deci n-are sens.Cred ca ar trebui sa incerci sa vorbesti cu el si sa-i spui tot ce ai scris anterior (poate pe tine nu te place acea colega si se explica acel comportament)Pa, pa.

| Fetyza99 explică:

Am vorbit cu el mai demult si i-am zis, dar nu m-a luat in seama si s-a certat cu mine, iar acum nu mai vorbim deloc, si el are prietena, si keloga mea la fel are si ea prieten, dar na se,, inseala'' unul pe altul, iar de cand au inceput sa vorbeasca amandoi, sau,, prostit,, amandoi, si cu ea ma intelegeam bine dar in ultimul timp a inceput s-a cam fie si ea enervanta