| Dennii a întrebat:

Buna ajutati-ma. Am o problema am 13 ani in august fac 14 si nu stiu ce sa ma fac, peste doua saptamani am banchetul si nu am sani mari deci sunt foarte foarte mici, ceva remedii leacuri[babesti]sa spun asa rog seriozitate, si nu-mi veniti ca trebuie sa ai rabdare sau sa mergi la medic. Ajutati-ma deci pur si simplu imi este rusine de mine imi voi lua o rochie si nu stiu cum o sa arate pe mine. M-am saturat de cate ori merg la shooping cu prietenele mele sa tot imi spuna 'degeaba nu ai ce pune in sutien' sincer numai suport. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Laura1102 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci in 2 saptamani
sani cresc cu timpul si dintr-o data
ce ai putea sa faci este sa-ti iei un sutien cu burete mai mare si sati sranga sani sa para mai voluminosi
si in plus de asta nu le asculta pe prietenele tale ptc lumea e rautacioasa
incearca sa te faci frumoasa, ia-ti o rochie ce te avantajeaza si la culoare si la model, fa-ti parul frumos nu prea exagerat, si un machiaj finut

3 răspunsuri:
| BomBonika_9617 a răspuns:

Ia`ti un sutien push-up pana ce o sa-ti creascawinking si nu mai baga lume in seama happy da-mi funda plsbig grin

| juicymoistureXD a răspuns:

Tu crezi ca daca folosesti niste leacuri babesti iti cresc sanii in 2 saptamani? Tot ce stiu eu e ca trebuie sa mananci zarzavat multlaughing (sau ma rog asa ma pacalea pe mine mama) si din cate am mai auzit, dupa ce iti incepi viata sexuala iti mai cresc (acu doar nu o sa ti`o incepi doar ca sa iti creasca sanii straight face ). Dar...Totul depinde de organismul tau. Nu te mai complexa ca n-are rost. La banchet ia-ti si tu un sutien si baga vata daca tot vrei musai sa ai sanii mai mari. In fine. Dupa parerea mea, nu asta conteaza cel mai mult, dar mna...fiecare cu ale lui.

| Puffy_9912 a răspuns:

Ia'ti un sutien mai mare care arre buretibig grin