| yoo_6578 a întrebat:

Buna deci... mie km rusine sa va intreb asta dar sper sa nu va bateti joc de mine:-( deci:

km sa incep am 14 ani sunt in clasa a opta si si jur nu am sani aproape deloc:-(
toate colegele mele chiar si de 13 ani sunt unele...care au sani mari...si eu.
si nu inteleg de ce pentru ca mama mea are sani destul de mari
nu stiti ce as putea face in legatura ca asta
sau macar sa-mi recomandati un site de pe care pot kumpara vreun sutien special nu conteaza cat
dar repet sutien pentru sani fff mici
nu pot sa zic ca nu am deloc
dar...sigh
daca ati putea sa ma ajutati ca ceva va rog
stiu ca nu sunt singura ca problema asta...
va rogcryingcrying

3 răspunsuri:
| Dreamin a răspuns:

Si e aveam aceiasi problema straight faceacum un an eram tot in ks a 8tongue am pritene cu un san foate voluminos toat port a3 laughing) si eu acolo aproape a2 laughing). eram tare stresata ca normal baietii sa uita dupa alea mai "bune" nah. intr-un timp m-am aceptat as km is eu si vad ca anul asta au inceput sa mai cresca :Xbig grin si mama mea are sanii f maribatting eyelashes depinde de persoana.depinde ce manaci, trebuie sa manaci sanatos multe fructe, legume carne 2 ori p saptamana. nu prea desRenuta la pateuri si chestiilea alea dulci.cum a zis fata de mai sus.Nu trebuie sa porti sutien ca iti opreste cresterea si faci mai rautongue.eu citisem p net ca mararul ajuta sanii sa creascabatting eyelashes numai sa nu exagerezi :* scrie pe google "pntru a avea sanii mai mari" si ai sa gaseti ogramadea chestii. BAFTA:*

| Silvia_6960 a răspuns:

Pai in primul rand, din experienta mea vorbesc, fiindca si eu am aceeasi problema si am 17 anilaughing, pentru fetele care au sani mici, nu este recomandat sa poarte sutien. Medicul meu mi-a spus sa port bustiera, fiindca intr-un fel sau altul lasa sanul liber si nestresat. In legatura cu aceasta problema oricum, nu stiu de ce te stresezi, doar nu fac sanii o persoana. Inteleg ca esti complexata de acest lucru, dar ai sa vezi ca, crescand, chiar nu are nicio importanta. Pupici!

| jvEcu a răspuns:

Eu cred ca semeni cu taicatu' =).