| AnoOnim23 a întrebat:

Ajutati.ma va rog. Caut o melodie in genul celor cantate de Bullet, Liric, andore, etc. dar imi aduc aminte doar un vers din refren cantat de o voce subtire si suna ceva in genul: I can. t live without you babe. Funda pentru raspunsul corect:*

1 răspuns:
| Yonela36 a răspuns:

In genul lui Bullet. e Nane.;]. Alexsay :] Maximilian. love struck Arghio si pentru akel refren kauta melodii`le in engleza. :] poti incerca sa scrii pe youtube ce iti aduki u aminte din mel.:]

Sper ca te-am ajutat :*