| Maddiee15 a întrebat:

ajutati-ma va rog..visez odata la 2-3 nopti o casa unde se afla un hol mare cu multe camera si acolo sunt spirite rele si tot visez chestia asta foarte des..acelas lucru mereu..si mai visez si ca zbor, tot asa des si am mai visat ca fugea unu imbracat in negru cu coasa dupa mine noapte in padure..si ca baga una cutitul in mine! ce inseamna toate aceste vise? mai ales cel cu casa aia, il visez fff des. spuneti-mi va rog...ce inseamna? ce sa fac?

6 răspunsuri:
| CaptainPanda a răspuns:

Cel mai probabil ai vise de pe o alta lume. tuturor ni se mai intampla sa visam chestii ciudate pe care nu le putem percepe.vad ca visezi cel mai mult lucruri negative si legate de moarte.

| Maddiee15 explică (pentru CaptainPanda):

Si asta e de rau? ...adica..ce inseamna? stii?

| CaptainPanda a răspuns (pentru Maddiee15):

Probabil ca esti o persoana mai trista...si pur si simplu asta visezi.de obicei visele nu prea au noima.si eu am visat ca sunt urmarita de un criminal, in primele cateva zile m-am simtit incomod, crezand ca cineva vrea sa imi faca ceva rau, dar m-am gandit sa fac rugaciuni inainte de a ma culca, am incercat sa nu ma mai gandesc la asta si nu am mai visat astawinking sper ca te-am ajutat.o zi frumoasa

| RoxxRoxanne a răspuns:

Spune o rugăciune sau mergi la un preot big grin

| Maddiee15 explică:

Spun rugaciuni in fiecare seara.

| Radioactive23 a răspuns:

Visele sunt o interpretare a imaginatiei si a gandurilor noastre. Daca visezi urat inseamna ca esti stresata si te simti constransa de ceva. incearca sa te relaxezi si sa nu mai fi agitate(daca esti) si nu, nu e de rau daca ai cosmaruri sunt doar vise...