| andralada a întrebat:

vreau si eu sa va spun ceva care mie mi so parut aiurea ce am visat azi -noapte.Am visat ca sunt intr-o casa si era noapte si statea acolo si a inceput sa cante o melodie si dupa ce s-a terminat melodia cineva dintr-o camera imi zice fugi andra (asa ma cheama tongue) ca vine dupa tine fugi vine o fata kassandra fugi si cand vreau sa ma uit la ea nu pot ca o lumina puternica ma orbeste si ma ia somnul adica atat de tare incat nu putea nici macar sa tin ochii deschis si ma fortam si neek nu stiu ce inseamna thinking Ma ajutati va rogg mult ca nu stiu ce insemna si mi asa ca d 3 nopti visez la fel adica acel vis nimic schimbat si nici pana acum nu am vz cine ii kassandra thinking :-ss

Răspuns Câştigător
| anaking a răspuns:

Salut,Andra! Vreau sa te ajut sa intelegi ce inseamna fiecare lucru intimplat in vis:
ai auzit o melodie-duce spre vesti bune
daca cineva iti spune sa fugi-cineva dintre prieteni,colegi iti vrea raul ori te invidiaza
lumina orbitoare-spre fericire
kassandra-cred ca e o fata pe care o vei cunoaste in curind, dar nu va fi o fata prea buna, in taina te va uri.
Incearca sa legi toate intimplarile si vei intelege...

3 răspunsuri:
| Escape a răspuns:

Visele sunt de 3 feluri : adevarate, false si trimise de Dumnezeu happy.Eu cred ca Dumnezeu a vrut sa iti zica sa ai grija. Am citit undeva ca in vise nu vezi niciodata oameni necunoscuti. Sigur ai vazut-o undeva dar poate nu ai retinut-o.

| callmebeautiful a răspuns:

Andra-kassaandra, cam ciudat

| QAlecsandra a răspuns:

Eu sincer nu cred in semnificati viselor. Visele sunt uneori foarte ciudate, depinde unde ai fost, ce ai facut, ce ai vazut, ce ai citit, ce ai auzit, etc. in ziua respectiva. Subcontientul lucreaza mereu. Mi s.a intamplat si mie sa am acelasi vis de mai multe ori. Esti poate strasata si te gandesti incontinuu la acel vis. Stai linistita si nu.i mai da atentie. Sigur nu inseamna nimic. :*