| Liquor a întrebat:

ajutoooorrrrrrrr urgent, era o mel si refrenul suna ceva genu free no mora eu ma eu nino.se nemora eu nino sau ceva de genul. Cine stie cum se numeste, va rog ajutor

4 răspunsuri:
| Liquor explică:

Mai continea si ceva de genu my love your love hold back to love, era o melodie de club, cred ca un remix

| samegirl a răspuns:

Gasisem asta pana sa vad si comentariul tau. http://www.youtube.com/watch?v=qcwkML2WGa0 poate o fii remix melodia care ai auzit-o, avand astfel incluse doua melodii. Zic si eu... astept raspuns.

| Liquor explică (pentru samegirl):

E in engleza oricum.straight face.nu`i aceasta...era remix sau house.una din cele 2 variante. daca totusi incerci in continuare sa ma ajuti...iti sunt mai mult decat recunoscatoare

| samegirl a răspuns (pentru Liquor):

N-am zis neaparat ca e cea trimisa de mine. Am zis ca poate a fost folosita o parte din ea. Dar daca nu iti suna deloc cunoscuta, mai incerc. Da-mi mai multe detalii. Unde ai auzit-o? Ai mai zis ca melodia e in engleza, refrenul fiind in alta limba. Canta un tip, o tipa (si in care parte)? Detalii! big grin

PS: Am mai gasit asta: Nenita style ft. Mente M, - Hasta un Niño se Enamora.