| BetyKittyArr a întrebat:

Buna all, am o alta intrebare, deci avem la biologie de facut un proiect... o zis sa descarcam de pe youtube filmulete, si dupa sa le unim, cum sa le unesc? O spun ca putem lucra si cu Windows Movie Maker, cum /? categoric funda happy pls urgent raspuns love struck

1 răspuns:
| Ballet a răspuns:

Buna.
Deci : Descarca filmuletele cu programul respectiv ( Youtube downloader, Atube catcher etc ) si deschide WMM.
Apoi dai click pe Import Video si deschizi un clip.
Il pui pe Time-line si apoi repeti asta cu toate clipurile.
Si acum il salvezi ^^
Pentru efecte mai frumoase recomand Sony Vegas:
http://www.mediafire.com/? 1m838cwauc898v1
Se foloseste mai usor si poti pune si o melodie pe fundal, efecte foarte frumoase si daca il descarci de acolo se instaleaza singur si nu ocupa memorie ^^.

Succes cu proiectul (: