| Elaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna all! Am si eu o problema. Am fost cu un tip acum 4 luni, mai mare ca mine, dar n-am stat impreuna numai o saptamana, pentru ca nu ne-am inteles. Pe atunci nu imi placea de el, imi era egal daca ne despartim sau nu. Nu am mai vorbit de ceva timp, iar acum, de fiecare data cand trec pe langa el, nu ma pot uita spre el pentru ca ma rosesc imediat`straight face. Nu stiu ce e cu mine, e posibil sa-l plac? Astazi de exemplu, era in fata scolii, iar eu am inceput sa ma prefac ca vorbesc la telefon ( oprindu-ma ) si asteptand sa plece de acolo. Mi se pare penibil. Vreau sa nu mai reactionez asa de fiecare data cand trec pe langa el. Ce trebuie sa fac? Voi ce sfaturi imi dati? Va rog sa ma ajutati`sad. Mersi mult. (fundita)***

Răspuns Câştigător
| danaalexa a răspuns:

De multe ori numa dupa ce pierzi ceva iti dai seama ca iti placea, poate ca nu trebuie sa faci atata TAM-TAM si sa-l lasi pe el sa vina la tine mai ales daca e un baiat de tipu super popular si increzut nu-i bine sa te duci la el pentru ca o sa inceapa "disperata, nu poate trai fara mine"daca nu e genu ala, poti sa te duci la el si sa incepi sa vb tampenii de genu"ati dat test la..."si tot asa sa radeti si pana la urma cine stie.Sau sa-i zici "Am gresit, sti tin la tine"poate si el are acelasi sentiment,winkingoricum asta trece pentru ca ai mentionat "la scoala"deci esti in scoala sau liceu si iubirile astea trec de pe o zi pe altatongue

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Il placi sigur happy. Problema ta este ca il placi cam mult. Cand il vezi, te pierzi.Eu zic sa vorbesti cu el si sa vezi daca simte acelasi lucru. Succes!

| Bianca_7565 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa vorbesti cu el sa vezi ca poate il placi tongue