| RamyF a întrebat:

buna all, azi mi-am luat un iPod Touch si nu stiu cum sa-mi pun muzica din calculatorul meu pe el, ma poate ajuta cineva, va rooog mult cryingcrying

Răspuns Câştigător
| Shugareala a răspuns:

Buna, felicitari pentru noua achizitie in primul rand... e greu de explicat, dar cauta pe youtube, vei gasi acolo tutoriale, si iti arata exact cum merge... Spor la treaba

2 răspunsuri:
| Shugareala a răspuns:

Nu ai pentru ce happy

Sa-l folosesti sanatos, isi merita toti banii happy eu sunt foarte incantata de el.

| RamyF explică:

@Shugareala
Multumesc frumos, am reusit, nu este chiar atat de greau:X mersi mult pentru sfat happy