| Mycutsa a întrebat:

Buna all. Cum activez internetul pe telefon la cartele cosmote? Am inteles ca trebuie sa activez ceva si la telefon, niste setari. Va rog ajutati`ma! App am Nokia X2.

5 răspunsuri:
| AllexXaS a răspuns:

La mine e cam asa:
1.Meniu
2.Setari
3.Wireless si retea
4.Retele mobile(jos de tot)
5. Utilizare pachet de date
6.(zice :conectarea folosind pachetele de date poate genera costuri suplimentare.continuati?-->OK)dar daca ai net pe cartela/abonament nu se intampla nimic.

| Mycutsa explică (pentru AllexXaS):

AllexXaS nu imi este de ajutor la nimic ceea ce mi-ai zis tu. Ceea ce tu mi-ai zis nu este de la Nokia X2. Eu vreau sa aflu cum pot activa setarile de internet de la Nokia X2. Oricum merci pentru ca mi-ai raspuns.

| AllexXaS a răspuns (pentru Mycutsa):

Pai la Samsung galaxy ace, LG omnia one, Nokia n8 si muuulte la care am incercat mergea...la tine nu stiu dc nu merge

| Mycutsa explică (pentru AllexXaS):

Nu are telefonul 3 si 4.

| spexy a răspuns:

Ce ar fi sa dai mesaj gol la 4777 nu e mai simplu?