| RoCkeRitZaa a întrebat:

Buna allhappy...cum considerati o fata satena cu ochii albastri, inaltime 1, 60 si 42 de kg?big grin scuze dar vreau sa aflu ce crede lumea despre mine big grin

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Cum ai vrea sa ne facem pareri despre tine doar din atat? Trebuie sa te cunoastem, sa iti cunoastem personalitatea. Asa nu putem sa ne dam seamastraight face

7h30

| Roxy a răspuns:

Pai ai doua maini? ai doua picioare? nu iti lipseste nimic din corp? sau nu ai prea multe?

atunci esti normalawinking
(ps.ma cam omoara ochii albastri:X:X)

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna
Cred ca esti o fata supherrrr big grin

Pa

| lolo_8533 a răspuns:

Frumoasahee hee