| EuSiEl a întrebat:

Buna all! Deci am o mare dilema si sper ca ma puteti ajuta
Deci sa incepem cu inceputul, in clasa a 3 a am cun un baiat si imi cam plc de el si acum, in fine totul bine si el cred ca ma place (adica face scene de alea de gelozie gen dc stai cu ala sau alte chestii), de acum se complica treaba deci eu cu tipu asta primul sa ii sp A sunt in aceeasi clasa, bun de anul acesta a venit un nou baiat, vecin cu el si cei mai buni prieteni si de acela imi plc adica ne vedem zilnic ne salutam, e fff sweet (odata cand mergeam cu o friend si el (D) si cu A a inceput sa zica iama in brate:X:X e super sweet dupa mine, Amandoi sunt super draguti si cred ca amandoi ma plac, in fine asta nu e subiectu
Mereu ii visez aseara l-am visat pe A ca mergea cu mine acasa si ne intelegeam ffff sweet
Acum cateva seri am visat ca eram in vestiar cu D si a venit A si au inceput sa se bata pentru mine
In fine D se uita mereu la mine si tot ma saluta vb si atunci A il tot cheama sau cateodata isi musca buza si am vb cu D si A si mi-au zis ca trebuie sa imi zica ceva amn2 si ca o sa am de ales...
In fine maine imi vor spune, amn2 sunt superbi numai ca D e cu 2 ani mai mare si nu stiu pe cine sa aleg daca o sa am de ales, amn2 sunt placuti de toate fetel dar eu nu le-am dat asa mare importanta cu toate ca sunt fff sweet
Deci ce sa aleg...
Helppp!

2 răspunsuri:
| LaLaLea a răspuns:

Alege'l p'ala mai mare.e mai bine.Dar. cati ani ai de curiozitate?