| MaryNela97 a întrebat:

Buna all! Deci sa va spun povestea mea. Imi place de un baiat si i-am zis. Cred ca si lui ii place de mine pentru ca mi-a propus sa ne combinam. :X sigh Si eu i-am zis ca nu stiu.ma mai gandesc sigh si mi-a zis sa ma gandesc si sa ii zic. love struck De atunci nu ma mai bagat in seama.sad Nu m-a intrebat daca m-am gandit crying Eu vreau sa fiu cu el, dar nu vreau sa ii zic eu sa ne combinam...:d Cum pot sa il fac sa ma bage in seama (pe mess) si sa ma intreba daca m-am gandit? Eu l-am mai bagat in seama, dar dabi raspunde sad Dau funda pentru un raspuns bun si folositor

1 răspuns:
| KamaSutra a răspuns:

Du-te direct la el si spune-i.Cu curaj fara frica si intreaba-l de ce nu te-a mai bagat in seama.Bafta multa!