| Static a întrebat:

Buna all! Funda pentru cel ce imi explica cel mai bine. Voi credeti ca e adevarat acest videoclip?
http://www.youtube.com/watch?v=bMGatrWkG2c
este despre un extraterestru gasit mort in Rusia dupa ce o nava extraterestra s-a prabusit sau cv. de genul. Mie una mi se pare foarte real, dar nu stiu ce sa zic, anyway, tot aud ca toate secretele despre extraterestrii sunt in Area 51. Care-i toata povestea asta cu baza asta militara, sau ce o fi :)), area 51? Vreau o explicatie cap-coada din care sa inteleg ceva.;)

2 răspunsuri:
| darksyddd a răspuns:

Stii ca daca pui zapada cu apa calda, si o tii tare in mana, se face culoarea aia zapada, asa au facut aia, Area 51 e o baza militara strict secreta in care daca intri esti condamnat la moarte.nu stiu sigur cei cu ia stiu doar ca nai voie nici sa intri in ea

| Static explică (pentru darksyddd):

Cum adica "esti condamnat la moarte" adica cei care lucreaza acolo, militari, oameni de stiinta etc, ei vor muri intr-o buna zi, asasinati sau ceva de genu, gen robii care construiau piramide iar apoi erau ucisi pentru a nu divulga intrarile secrete? straight face