| NuImiPunNume a întrebat:

all. imi puteti da bibiografia lui Harry Styles in romana, va rog.

Răspuns Câştigător
| Summerismine a răspuns:

1. numele lui real/intreg este Harol Edward Styles; liam ii spune Hazza love struck
2. ii plac fetele cu forme
3. a avut un hamster care se numea Hamster
4. ii place tacos, porumbul dulce si sucul de mere mult
5. majoritatea iubitelor lui au fost blonde, dar ii plac si celelalte tipuri de par
6. ii place sa-l musti de buza de jos cand va sarutati (mda, daca ajungeti vreodatarolling on the floor)
7. cand a cunoscut o fana a avut o mare tentatie sa o sarute (cre'ca era vreo bunaciunelaughing)
8. are 1, 78 (din cate stiu...thinking)
9. la pantof are 45
10. nu vrea iubite mai invarsta decat mama lui, care are 43 de ani
11. se bucura sa are surori ca asa stie cum sa se poarte su fetele
12. se faleste ca a facut sex cu peste 6 fete
13. mama lui a zis ca e romantic
14. ii plac ochii si zambetul la o fata; a zis ca gaseste o fata de 110 ori mai frumoasa daca zambeste
15. a mers la xfactor numai ca sa auda o parere profesionala despre vocea lui
16. a zis ca era inca virgin daca nu era xfactor
17. parintii lui au divortat cand el avea 7 ani
18. e cel mai mic din 1d
19. el a avut idea numelui One Direction
20. ii e frica de serpi si de rollercosters-uri (scuze, nu stiu prea bine cuvantul dar ma rog intelegi tulaughing)
21. nu ii plac fetele care fumeaza, injura, se drogheaza, urla, se plang de greutatea lor
22. ii plac fetele care zambesc mult, sunt amuzante, sunt sarcastice, pot face face carierei lui si carora le place sa se imbratiseze
23. asteapta o fata care sa-l faca "slab la genunchi'' `ce mai expresie, n-o prea intelegrolling on the floorthinking`
24. ii plac pisicile
25. vrea ca prima lui fata sa se numeasca Darcy
26. mereu saruta la prima intalnire
27. melodia lui preferata este john mater - free fallin'
28. aici sunt cam bulversata, dar se pare ca ii plac mult si melodiile coldplay - paradise si chris de bouraght-lady in red
29. ii place sa gateasca
30. daca chiar iubeste o fata va gasi o scuza ca s-o sarute la fiecare 5min
31. cand vb cu cineva se uita adanc in ochii cineva-ului ala ca sa stie acel cineva ca ii acorda atenie maxima (omg ce exprimarelaughing))
32. nu a avut par carlionat pana la 12ani
33. doarme gol
34. ii place sa fie gol, nu numai in pat, ci si ziua
35. se supara daca vorbeste la telefon cu louis si louis nu spune "te iubesc" la final
36. odata a plans ca s-a certat cu louis
37. locuieste cu louis intr-un apartament
38. este morocanos dimineata
39. este cam lenes, dar ordonat
40. a mers pe o motocicleta gol
41. a dormit cu louis gol in pat (loolrolling on the floor)
42. iubeste sa mearga la plaja
43. inca asteapta sarutul sub vasc sau sarutul pasionant in ploaie
44. filmele lui preferate sunt the notebook, titanis si love actually
45. ii place cand o fata adoarme in poala lui
46. se priceme de minune sa dea imbratisari
47. nu vrea sa moara fara sa sarute o fata care vorbeste spaniola
mno laughing gata ca ma doare mana si mii somn ca maine la scoalalaughingdar daca mai vrei mai zi-mi si cand mai am timp iti mai scriu, okk?batting eyelashes byye kiss

| onlychengs a răspuns (pentru Summerismine):

Ce mai personalitate. Te iubesc la final? laughing rolling on the floor)

| NuImiPunNume explică (pentru onlychengs):

Cee?laughing)))0

| onlychengs a răspuns (pentru NuImiPunNume):

Se supara. daca nu-i spune te iubesc cand inchide telefonul

| NuImiPunNume explică (pentru onlychengs):

Asa era inainte. Cand erau Bromanceul Larry... dar din cauza presei nu mai fac astasad

| Jelena a răspuns (pentru Summerismine):

Slab la genunchi adc sa il faca sa se puna in genunchi sa o ceara in casatorielaughing)))))

18 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Unde joaca ma harry asta? laughing nici nu am auzit de el

biografie numa in engleza e :p

| NuImiPunNume explică (pentru MarYan00):

Vai da ce amuzant esti tuu. morlaughing

| MoniStyles a răspuns:

Aww mama ♥

| Negru_Rodica_1999 a răspuns:

Bibiografia lui Harry Styles
1. numele lui real/intreg este Harol Edward Styles; liam ii spune Hazza
2. ii plac fetele cu forme
3. a avut un hamster care se numea Hamster
4. ii place tacos, porumbul dulce si sucul de mere mult
5. majoritatea iubitelor lui au fost blonde, dar ii plac si celelalte tipuri de par
6. ii place sa fie muscat de buza de jos cand e saruta
7. cand a cunoscut o fana a avut o mare tentatie sa o sarute
8. are 1, 78
9. la pantof are 45
10. nu vrea iubite mai invarsta decat mama lui, care are 43 de ani
11. se bucura sa are surori ca asa stie cum sa se poarte su fetele
12. se faleste ca a facut sex cu peste 6 fete
13. mama lui a zis ca e romantic
14. ii plac ochii si zambetul la o fata; a zis ca gaseste o fata de 110 ori mai frumoasa daca zambeste
15. a mers la xfactor numai ca sa auda o parere profesionala despre vocea lui
16. a zis ca era inca virgin daca nu era xfactor
17. parintii lui au divortat cand el avea 7 ani
18. e cel mai mic din 1d
19. el a avut idea numelui One Direction
20. ii e frica de serpi si de rollercosters-uri
21. nu ii plac fetele care fumeaza, injura, se drogheaza, urla, se plang de greutatea lor
22. ii plac fetele care zambesc mult, sunt amuzante, sunt sarcastice, pot face face carierei lui si carora le place sa se imbratiseze
23. asteapta o fata care sa-l faca "slab la genunchi
24. ii plac pisicile
25. vrea ca prima lui fata sa se numeasca Darcy
26. mereu saruta la prima intalnire
27. melodia lui preferata este john mater - free fallin
28. se pare ca ii plac mult si melodiile coldplay - paradise si chris de bouraght-lady in red
29. ii place sa gateasca
30. daca chiar iubeste o fata va gasi o scuza ca s-o sarute la fiecare 5min
31. cand vb cu cineva se uita adanc in ochii persoanei respective ca sa stie acel cineva ca ii acorda atenie maxima
32. nu a avut par carlionat pana la 12ani
33. doarme gol
34. ii place sa fie gol, nu numai in pat, ci si ziua
35. se supara daca vorbeste la telefon cu louis si louis nu spune "te iubesc" la final
36. odata a plans ca s-a certat cu louis
37. locuieste cu louis intr-un apartament
38. este morocanos dimineata
39. este cam lenes, dar ordonat
40. a mers pe o motocicleta gol
41. a dormit cu zayn gol in pat
42. iubeste sa mearga la plaja
43. inca asteapta sarutul sub vasc sau sarutul pasionant in ploaie
44. filmele lui preferate sunt the notebook, titanis si love actually
45. ii place cand o fata adoarme in poala lui
46. se priceme de minune sa dea imbratisari
47. nu vrea sa moara fara sa sarute o fata care vorbeste spaniola

Harry Styles s-a născut la 1 februarie 1994 în Bromsgrove, este din Holmes Chapel și are o soră mai mare pe nume Gemma. Părinții lui, Anne Cox și Des Styles, au divorțat când el avea doar 7 ani, iar mai târziu, mama lui s-a recăsătorit cu Robin Twist. De mic copil, Harry iubea muzica, fapt ce l-a îndrumat să meargă la X Factor Marea Britanie.

| floricica10 a răspuns:

In primul rand; Este dezordonat(este cel mai urat obicei a lui)
In a 2-lea rand:a dormit cu zayn nu louis.laughing).

| andreeamarasabina a răspuns (pentru floricica10):

Ce a scris fata care a loat funda a dat cpy paste de la mmine de pe alt cont da nu e frumos dar nu ai ce sa faci cu lumea asta si in al doilea rand da este farte dezordonat si are un apartament in londra in care sta cu louis

| NuImiPunNume explică (pentru andreeamarasabina):

Si eu stiam ca este dezordonatlaughing

| WorkinForThis a răspuns (pentru andreeamarasabina):

Serios? De la tine de pe alt cont? Poate de la contul meu si noi doua sigur nu suntem una si aceeasi persoana. Cu un lucru sunt de acord cu tine "Nu ai ce sa faci cu lumea asta".

| WorkinForThis a răspuns (pentru NuImiPunNume):

Este dezordonat, dar a zis ca ii place curatenia si gaseste relaxant sa faca,, curatenie in baie

| WorkinForThis a răspuns (pentru floricica10):

A dormit si cu Zayn, da. Dar mai mult cu Lou. Insa acum nu mai doarme cu niciunul.

| NuImiPunNume explică (pentru WorkinForThis):

Auzi da de unde stii tu toate astea?laughing
ca eu de ex acum pot sa inventez ceva foarte usor!))

| MyraGabrielle a răspuns (pentru floricica10):

Derapat a dormit si cu zayn, louis, liam...