| ÐrøØPz a întrebat:

Buna all
in mod obisnuit nu as face asta dar trebuie laughing
profa mi-a cerut pe maine cateva rezumate...
plz help me :-s
dati-mi si mie un site cu multe rezumate va rogbatting eyelashes
urgent sad
funda si vot :X
multumesc frumos :*

Răspuns Câştigător
| Scriitoarea a răspuns:

Referate.ro, cred ca sunt si rezumate, sau mai simplu scrie pe google titlul la povestea, romanul, etc la ce vrei referat vezi ce iti da. Funda?

2 răspunsuri:
| ÐrøØPz explică:

Ciuperco, scumpo,
nu am nevoie de parerea ta tongue
am gasiti site-uri cu rezumate asa ca te contrazic. exista tongue
daca nu stiai cum sa ma ajuti macar iti tineai parerea pentru tine tongue
mersi oricum pentru minutele oferite tongue
te-am pwpacit :*

| ciupercamica a răspuns:

Dar ce? tu nu poti sa iti faci? Doamne...nu am mai intalnit asa ceva! nu exista site-uri cu asa ceva! oamenii nu sunt asa dilii ca sa iti faca tema in locul tau...fa tu rezumatele