| SimonaNicoletaღ a întrebat:

Buna all!
Scuzati categoria!
Fratele meu si niste amici deai lui au fost aseara pe la ora 23 pe dul(un loc ca un fel de "derdelush") care este pozitionat aproape de cimitir,[pentru cei care nu stiu ce ins dul]. Mergand pe acolo au auzit niste voci de copii strigand(vocile erau pitigaiate) :hoti hoti! nu era nimic pe acolo mai ales ca sunt si niste cainii f rai... Ei au plecat de acolo si se tot auzeau aceste voci...
Imi puteti spune si mie ce poate fi? Fara mistouri!
Funda!

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ explică:

Nu pe bun chiar cred pentru ca eram si eu acolo cu mai multe fete.chiar nu glumesc deci dmne neam speriat ingrozitorr!

| Jigsaw a răspuns:

Nu are ce sa fie.Li s-a parut lor, sau, isi bat joc de tine.

| Jet a răspuns:

Au facut misto de tine laughing