| yonel321 a întrebat:

Buna all.sunt baiat am 14 ani.si mi-am spart niste cosuri.eu am pielea alba, si dupa ce am spart cosurile si au ramas niste punctulete mici ca semne.as vrea sa stiu cu ce leacuri NATURALE pentru a disparea aceste punctulete rosi.aceastea au aparut din cauza ca am spart cosurile, in aceleasi locuri. spuneti-mi si mie niste leacuri naturale.

1 răspuns:
| aligru a răspuns:

De regula cand zona in care ai avut un cos e umflata si rosie, e bine sa pui un cub de gheata in acea zona pentru a scadea din roseata.
Poti incerca sa te dai cu crema de galbenele!
E foarte buna si catifeleaza pielea, insa e cam unsuroasa!