| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14 ani. spuneti-mi si mie niste metode naturale pentru a scapa de cosurile pe care le-am spart, pentru ca au mai ramas niste semne mici rosii, care la mine se observ ptc sunt mai alb la fata.deci va rog mult spuneti-mi niste metode naturale.adica cu ce sa dau pe acele semne rosi micute care au ramas dupa ce am spart cosurile respective. dau funda va rog mult spuneti-mi

1 răspuns:
| RobyStyl3nVd a răspuns:

Nu prea trebuia sa le spargi ca raman urme, trebuie sa le lasi sa se vindece de la sine

Ia-ti de la plafar sapunul borax big grin este foarte eficient si mi se pare ca, costa 5 lei. Funditaaa? batting eyelashes